Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.pferd-und-jagd-messe.de/pj_home_de

1981 yılında kurulan Pferd & Jagd ; biniciler, avcılar ve balıkçılar için Avrupa'nın en büyük fuarıdır.Binicilik ekipmanı, binicilik kıyafetleri, istikrarlı ve binicilik tesisleri, istikrarlı ekipman, turnuva ve spor ihtiyaçları, tarım makineleri, at römorkları ve taşıyıcıları, yem, mera yönetimi, at yetiştiriciliği, binicilik gezileri, at bakımı ve at sağlığı, at nalı, toynak bakımı, av silahları, optikler, av kıyafetleri, av bıçakları, av aksesuarları, arazi araçları, köpek yatakları ve köpek maması,olta takımı, yem ve iskandil gibi bir çok içeriğe sahip olan fuar 2019 yılında 902 katılımcı ve 94217 ziyaretçi konuk etmiştir.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024