Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.printingsouthchina.com/PRT20/idx/eng/home

1994 yılından bu yana Güney Çin'de bulunan Printing South China, baskı, etiketleme, paketleme makineleri ve ambalaj ürünleri endüstrisinin son trendlerini ve teknolojisini sergileyen uluslararası bir fuar haline geldi. Printing South China, baskı ve paketleme şirketlerine dönüşümleri ve yükseltmeleri için tek elden bir satın alma platformu sunmaya kendini adamıştır. Baskı öncesi sistem ve yazılım, dijital baskı ve prova sistemi, CTP teknolojileri ve ekipmanları, ofset baskı ekipman ve makineleri, etiket, fleksör ve gravür baskı ekipmanı, serigrafi ekipman ve malzemeleri, özel baskı ekipmanı, mürekkep püskürtmeli baskı ve tabela üretim teknolojisi, ekipman ve aksesuarlar, ambalaj baskısı, baskı sonrası son işlem ekipman ve hizmetleri, kağıt dönüştürme ekipmanı / sistemi gibi ürünlerin sergilendği fuar, 2019 yılında 1300 katılımcı ve 81563 ziayretçi konuk etmiştir. Sino-Label ile eşzamanlı gerçekleşmektedir.

Fuar Alanı
China Import and Export Fair
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024