Fuar Hakkında

Sign Istanbul, Türkiye’nin İstanbul şehrinde düzenlenen Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarıdır. IFO Istanbul Fuar Hizmetleri AS tarafından düzenlenen Sign Istanbul, Reklam, Pano, Dijital Baskı  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Sign Istanbul, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Uluslararası niteliğiyle matbaacılık ve basım sektörlerinin ülkemiz ve Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli ticari platformu olan Sign Digital yeni yatırımlara yön verirken, farklı pazarlara erişim kanalları açarak, dijital baskı teknolojileri sektörünün büyüme hamlesine hız vermektedir.

Sign, yeni teknolojilere ve uluslararası markaların çeşitli etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Fuar ön baskı sistemleri ve malzemeleri, baskı makineleri ve malzemeleri, baskı sonrası makineleri ve malzemeleri, ayrıca kağıt, dijital baskı sistemleri ve ilgili malzemeleri içermektedir.

Fuar,  endüstrinin etkileşim ve ağ kurması için bir platform sağlamaktadır. Yenilikçi dijital iletişim ve interaktif teknoloji konusunda çözümler üretmektedir. Ulusal ve uluslararası sektörü tek çatı altında toplayarak yeni iş fırsatları yaratmaktadır. Yenilikçi ürün ve hizmetleri tanıtmak ve desteklemektedir.

Fuarda; Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, 3D Baskı, Promosyon, Reklamcılık, Reklamcılık Sanatı, Reklam Malzemeleri, Reklam Ortamları, Sayısal Teknik, Gösterge, Göstergeler (LED ve LCD), Açıkhava Reklamcılığı, Teknolojiler, Tekstil Baskı v.b gibi geniş yelpazede ürünler sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

TUYAP Fair and Exhibition Center

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.