Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.silbcn.com/es/index.html

Uluslararası Lojistik ve Malzeme Taşıma Fuarı SIL, 1999 yılında kurulmuş olup her sene gerçekleşmektedir.SIL, sektörün katılımının bir sonucu olarak, İspanya ve Güney Avrupa'nın önde gelen fuarı olarak, tüm lojistik sektörlerinin temsil edildiği uluslararası referans noktası olarak Avrupa, Latin arasında bir iş köprüsü görevi gören bir  fuardır.Depolama, ekipman ve malzeme taşıma, otomasyon ve kontrol, altyapılar,endüstriyel danışmanlık, ERP, etiketleme, tanımlama ve RFID, mühendislik, kod okuyucuları, internet üzerinden teknolojik ve mühendislik tedarikçileri, e-ticaret ve e-iş sistemleri, yazılım,yük demiryolu taşımacılığı, demiryolu altyapıları, elektrik motorları, standart vagonlar, yük ve ekipman için özel vagonlar, demiryollarının bakımı ve sinyalleri gibi içeriklere sahip olan fuar 2019 yılında 660 katılımcı konuk etmiştir.

Fuar Alanı
Fira de Barcelona, Montjuïc
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.