Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.sinolabelexpo.com/LAB20/idx/eng

2007 yılında kurulan ve her sene gerçekleşen Sino-Label, Güney Çin'in en büyük etiketleme fuarı; farklı son kullanıcı uygulamaları için bir dizi çözüm sağlayan tüm etiketleme-ambalaj endüstrisi zincirini kapsayan tek elden bir kaynak platformudur. Geleneksel etiket malzemeleri, yazıcılar, aksesuarlar seçiminden kalıp içi etiketleme, RFID dijital etiketleme, sahte etiketleme ve lojistik etiketleme gibi içeriklere sahiptir. 2019 yılında 1300 katılımcı ve 81563 ziyaretçi konuk etmiştir. Printing South China ile eşzamanlı gerçekleşemektedir.

Fuar Alanı
China Import and Export Fair
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024