Tendence Frankfurt

Uluslararası Frankfurt Tüketici Ürünleri Fuarı

Tendence Frankfurt, Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen Uluslararası Frankfurt Tüketici Ürünleri Fuarıdır. Messe Frankfurt tarafından düzenlenen Tendence Frankfurt, Bilgi teknolojileri,Telekomünikasyon, Tüketici Elektroniği,  Multimedya sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Tendence Frankfurt, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Uluslararası katılımcılarla birlikte, Tendence yılın ikinci yarısında en önemli tüketim malları fuarıdır. Burada, yüksek hacimli uluslararası alıcıların ve perakende sektörünün, katılımcılarla buluşması ve mevsimin zorunlulukları ile ilgili endüstri trendleri hakkında bilgi edinmesi beklenmektedir.

Eğilimin hedef grupla ilgili kategorilere net bir şekilde yapılandırılması, alıcılara ayrıntılı bir rehberlik sunar ve yeni ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde bulmalarını sağlar.ün grupları

Alıcılar ve katılımcılar burada, Tendence'de hediye fikirleri, mücevherat, moda, dekorasyon, mobilyalar ve açık hava yaşamı ile ana tedarik segmenti de dahil olmak üzere neler sunduğuna dair kapsamlı bir genel bakış bulmaktadırlar.

Her yıl düzenlenen fuar,  Eğilim, orta-üst pazar segmentindeki ürünler için en iyi platformdur ve sektörün alıcıları için bir ilham kaynağıdır.

Fuarda, Yapay Çiçekler, Çanta, Tüketici Ürünleri, Dekoratif Çin, Moda Aksesuarları, Moda Takı, ޞenlikli Dekorasyon, Mobilya, Bahçe Mobilyaları, Hediyelik Eşya, Gourmet Shop, Tebrik Kartları, İmitasyon Takı, Endüstriyel El Sanatları, Takı, Deri Ürünleri, Lisanslı Makaleler, Yaşam Aksesuarları, Aydınlatma armatürleri, Kağıt Ürünleri, Parti Ürünleri, Parfüm, Kişisel Malzemeleri, Küçük Mobilya, eşyalar, Sürdürülebilir üreten firmalar, tatlılar, Masa Dekorasyon, Çay, Oyuncak, Saat gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: