Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.tiretechnology-expo.com/en/

Tire Technology Expo, Avrupa'nın önde gelen uluslararası lastik tasarımı ve lastik üretim fuarı ve konferansıdır. Ziyaretçilere, lastik üretim sürecinin tüm spektrumu ile malzeme ve ekipmanı kapsayan bir teknoloji vitrininin yanı sıra lastik imalat sektöründe rakipsiz bir ağ fırsatı sunuyor. Konferansta dünyanın önde gelen lastik üretimi uzmanlarından seçilmiş konuşmacıların sunumları yer alıyor. Sunumlar, lastik imalat sanayi için en son gelişmeleri kapsayacaktır. Her yıl gerçekleştirilen fuarda, konveyör bantları, sertleştirme presleri, ekstrüzyon sistemleri, taşıma sistemleri, sertleştirme ekipmanları, kauçuk, depolama sistemleri, lastik katkı maddeleri, lastik temizleme ekipmanları, lastik bileşenleri, lastik tasarımı, lastik kontrol sistemleri, lastik üretim tesisleri, lastik malzemeleri, lastik test cihazları , lastik valfleri, lastikler gibi ürünler bulunmaktadır.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024