Fuar Hakkında

 

TURKCAST 2020, Türk Döküm Sektörünün dünyaya açılan penceresi konumunda olup her tekrarında olduğu gibi katılımcı ve ziyaretçilerine yeni bağlantılar, fırsatlar sunarak sektörün büyümesine katkı sağlıyor.

(TÜDOKSAD) Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği’nin üyeleriyle birlikte sahnede olduğu ve her tekrarında artan ilgiyle ses getiren TURKCAST, farklı ölçek ve yeteneklerde döküm üreticileri, yatırımcıları ve döküm alıcısı sektörlerin temsilcilerini ortak bir platformda buluşturuyor.

Türk Döküm Sanayi 5,3 Milyon Euro değerinde 2,5 Milyon ton üretimiyle bölgenin en kuvvetli ve istikrarlı döküm üreticisi olup, 4 Milyon Euro üzerinde ihracatıyla Avrupa ülkeleri arasında ilk sırada, üretim kapasitesi ile de ikinci büyük üretici konumundadır. Gelişmiş ana sanayiler için güvenilir, tercih edilen tedarikçi 500’den fazla modern işletme aktif faaliyettedir.

TURKCAST, Pik, Sfero, Temper, Çelik, Demirdışı Metaller, Bakır Alaşımları, Hafif Metaller Zamak, Aluminyum Alaşımları, Yüksek Seri, Orta ve Düşük Seri, Tek Parça Dökümleri, Seramik Kalıp ve Hassas Dökümler, Sürekli ve Santrifüj Dökümler, Yüksek Basınçlı Dökümler, Alçak Basınçlı Döküm, Kum ve Kokil Kalıba Döküm, Full Mold, İnce Kesitli Dökümler, Ağır Parça Dökümleri gibi tüm spektrumu kapsayan üretim teknolojilerini tek çatı altında, üreticiler, satın almacılar ve sektörün karar vericileri ile bir araya getiriyor.

Döküm ürünlerine katma değer yaratan Isıl İşlemler, Mekanik İşlemeler, Yüzey İşlemleri, Metalografik ve Kalite İşlemleri, ilave olarak Döküm Simülasyonu, Döküm Parçalanın, Model ve Kalıpların Tasarımı ve İmalatı konularında uzmanlaşmış tedarikçiler, fuarda döküm alıcılarının beklentilerine çözümler sunacaklar.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

TUYAP Fair and Exhibition Center

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.