Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: http://www.unique-leipzig.de/de/

Eşsiz 4 + 1 adı altında ve açık bir profille, ürün kişiselleştirme için kurulan Leipzig etkinliği yeniden konumlandırılıyor. Tabela yapımı, tekstil terbiye, gravür, kupa ve şimdi de fotoğrafçılık için sanayi fuarı için optimize edilmiştir. Eşsiz 4 + 1, ilk kez 2011 yılında Leipzig'de gerçekleştirilen önceki DÜNYA DÜNYASI'nın yerini alıyor. Eylül'deki yeni tarihle birlikte, CADEAUX Leipzig ve MIDORA Leipzig'e paralel olarak, bu sanayi dalının sonbaharda Almanya'nın doğusunda ve ülke çapında önemli ve tek olayıdır.

İçeriği:Dört sergi bölümü: REKLAM TEKNOLOJİSİ - dijital geniş format baskı, serigrafi, hafif reklam, dijital tabela, POS ekranları, sunum teknolojisi, foiling tekniği, araçlar, promosyon ürünleri, profesyonel fotoğrafçılık, renk yönetimi, görüntü işleme. TEKSTİL SONLANDIRMA - tekstil serigrafi, baskı, transfer baskı, nakış, dijital tekstil baskı, tekstil, araçlar. KAZI TEKNOLOJİSİ - gravür makineleri, lazer gravür, 3D gravür, damga ürünler, tabela teknolojisi, fleksografi, araçlar. TROPHIES - kupalar, madalya, kulüp ekipmanları, hatıra hediyelik eşya. FOTOĞRAF - Foto-Teknoloji, Foto-Ekipman, Foto-İşleme ve Foto-Yayıncılık.

Fuar Alanı
LMI - Leipziger Messe International GmbH, Leipzig, Germany
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

4 September 2024 / 6 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024