img
Fuar Sepeti 13 Şubat 0 62

Uluslararası Gemicilik Fuarı: POSIDONIA ATINA

İlki 1969 yılında gerçekleşen Posidonia, Atina'da iki yılda bir Atina Metropolitan Expo'da düzenlenen ve Yunan denizcilik endüstrisi ve uluslararası taşımacılık uzmanları için en büyük buluşma yeri olan uluslararası bir denizcilik fuarıdır.

En sonuncusu 2018’de gerçekleşmiş olan fuar 1800'den fazla katılımcı ve 20.000'den fazla profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmiş, fuar alanı bakımından en büyük ve 50 yıllık tarihinde en çok tanıtılan etkinlik olması açısından Yunanistan'ın en büyük fuarı olmuştur.

Fuar, Yunan filosuna ve aynı zamanda uluslararası endüstri liderlerine doğrudan erişim sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası katılımcılar, tekne pazarındaki en son yenilikleri ve 2014'ten beri de yedek parça, tekne aksesuarları ve bot sektörüyle ilgili tüm hizmetleri sunmaktadır. Serginin bu uzantısı ona yeni bir yön vermektedir. Ziyaretçilere ve katılımcılara yeni bağlantılar, ek iş ve satışlar için büyük bir potansiyel ağına sahiptir. Ayrıca, Posidonia sadece bir fuar özelliği taşımamaktadır. Güncel konular üzerine tartışmalar ve tartışmalar ile yüksek profilli konferanslar, seminerler ve teknik atölye çalışmaları sağlamaktadır.

Posidonia Atina, gerekli tüm bilgileri doğrudan uzmanlardan çok kısa bir sürede elde etmeleri ve müşteri ağı kurma ve kendi endüstrilerinde çalışan diğer insanlarla yararlı iletişim kurma fırsatını tanıması açısından önde gelen bir fuardır.

Atina’da Ulaşım:

Otobüsler,metro,tramway,troleybüs ve banliyö trenleri yaygın toplu taşıma araçlarıdır.

Atina’da Konaklama:

Şehrin merkezinde olan Syntagma & Monastiraki, sakin kesimi Plaka; Lüks kesime hitap eden Kolonaki, eğlence hayatının yoğun olduğu Psiri ve daha rahat olan Exarchia da konaklama yapılabilmektedir.


Yorumlar:


Bu gönderiye hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: